lt:Paslaugos:CUPRA Specialist LT/LT

CUPRA Specialistai

Unikali verslo koncepcija

Susipažinkite su visapusiška CUPRA patirtimi pas CUPRA Specialistus visame pasaulyje.

CUPRA ekspertai

Viskas prasideda nuo CUPRA eksperto – jūsų pagalbininko visose kelionėse su mumis, įskaitant jūsų vietinės bendruomenės patirtį ir įvykius. CUPRA ekspertas yra kruopščiai atrinktas ir apmokytas ne tik suprasti gaminių liniją, bet ir perduoti prekės ženklo pasaulėjautą ir vertybes. Be to CUPRA meistras supažindins jus su jūsų CUPRA serviso konsultantu, kuris patars jums visais techniniais klausimais. 

Išskirtinės paslaugos

Kaip CUPRA savininkas jūs turite teisę gauti išskirtines paslaugas kai lankotės pas "CUPRA Ekspertus". Pavyzdžiui – CUPRA pakaitinį automobilį, jeigu jūsų CUPRA lieka servise remontui. Taip pat pirmenybę užsirašyti vizitui, parkavimo vietos rezervavimui ir techninės priežiūros paslaugoms, trunkančioms iki dviejų valandų. Mes taip pat susisieksime su jumis ir sutarsime dėl papildomos techninės priežiūros procedūros praėjus mėnesiui po automobilio įsigijimo.

CUPRA Corner

Įženkite į erdvę, kuri puikiai reprezentuoja CUPRA. Tai vieta, kurioje šiuolaikinis sportiškumas išeina už automobilių pasaulio ribų. Čia rasite unikalių, mūsų aistrą meninėms ir rafinuotoms detalėms išreiškiančių, neapdirbtų žaliavų įkvėptų gaminių, kuriuos sukūrė mūsų vertybes bei dėmesingumą detalėms suprantantys kitų ženklų atstovai.