lt:Lifestyle:CUPRA teams up with Marest LT/LT

CHISPA: šviečiantis rafinuotumas

CUPRA ir „Marset“ pradeda bendradarbiauti

„Chispa“ yra naujas, nešiojamas, įkraunamas ir belaidis šviestuvas, kurį specialiai CUPRA sukūrė Barselonos apšvietimo kompanija „Marset“. Įkūnydamas nesenstančio dizaino klasikinę garažo lempą, šis šviestuvas skleidžia šiltą šviesą ir tampa puikiu priedu bet kokiame žygyje. „Chispa“ bus išleistas šių metų spalio mėnesį.

CUPRA and marset collaborate to create new chispa

Įkvepiantis pasaulis iš Barselonos

CUPRA plečiasi už automobilių pasaulio ribų. Kūrybiškai bendradarbiaudami su 2015 m. Nacionalinio dizaino prizo laimėtoja „Marset“ kompanija, mes CASA SEAT atvėrėme išskirtinę erdvę, kuri skirta geriausiems autentiško ir inovatyvaus dizaino kūriniams. Tai unikalus centras, kuriame miesto gyventojai ir lankytojai iš viso pasaulio turi galimybę atrasti „Marset“ nuostabiai sukurtas ir praktiškai įgyvendintas apšvietimo inovacijas.

Su šiuo partneriu CUPRA įtvirtina savo gyvenimo būdo vertybes kartu su kitu Barselonoje įsikūrusiu prekės ženklu. Kaip ir CUPRA „Marset“ orientuojasi į visą pasaulį ir siekia į jį integruoti šiuolaikinį dizainą.

„Chispa“ dizaino evoliucija

Po CUPRA garažo atidarymo praeitų metų vasario mėnesį,kurio metu pristatėme prototipą, CUPRA ir „Marset“ komandos toliau tęsė bendrą darbą, kurdamos galutinį naujo ir inovatyvaus šviestuvo variantą – tai „Chispa“, sukurta pagal CUPRA kolektyvinę tapatybę.

„Šis bendras projektas demonstruoja CUPRA ketinimą sukurti savo pasaulį automobiliams iš Barselonos. „Chispa“ šviestuvas yra tik pirmasis žingsnis mūsų sąjungoje su „Marset“, su kuria mus vienyja aistra dizainui, dėmesys detalėms ir technologinė inovacija. Mūsų bendradarbiavimas neapsiriboja šiuo vienu gaminiu – jų apšvietimo sprendimai įdiegti CUPRA garaže ir demonstruojami atstovybių salonuose, o taip pat automobilių parodose. Mes ir toliau tęsime savo darbą papildydami savo dizaino kolekcijas su naujais partneriais“, sakė CUPRA generalinis direktorius ir SEAT pardavimų ir rinkodaros viceprezidentas Wayne Griffiths po susitikimo su „Marset“ įkūrėjais CASA SEAT erdvėje.

Be to, vienas iš „Marset“ generalinių direktorių Javier Marset pabrėžė, kad „Marset ir CUPRA yra geri sąjungininkai. Kaip prekės ženklus mus sieja tos pačios pagrindinės vertybės – mes drąsūs ir trikdantys, ir iš Barselonos, todėl bendra kilmė yra mūsų genuose. Dizaino pasaulyje mes abu deriname grožį ir kokybę. „Marset“ šis bendradarbiavimas yra pastangų suvienijimas ir jis bus vaisingas, nes mūsų prekės ženklui atveria naujus kelius. Kaip daiktas „Chispa“ šviestuvas yra tikras siurprizas automobilių pasaulyje.“

„Chispa“ šviestuvais bus prekiaujama įprastose „Marsel“ tinklo parduotuvėse.  Juos taip pat rasite pas mūsų „CUPRA Specialists“ atstovus visame pasaulyje.

Atraskite „Chispa“

„Chispa“ šviestuvas siūlo naudotojams aukštos kokybės, nešiojamą ir lengvą sprendimą su trimis pasirenkamomis padėtimis. Jis simboliškai sujungia automobilių ir dizaino pasaulius. Joan Gaspar kartu su CUPRA dizaino komandos vadovu Francesca Sangalli šiam šviestuvui suteikė „Chispa“ vardą (ispaniškai jis reiškia kibirkštį), nes jis sužadina kūrybiškumą ir inovaciją ir daro užuominą į šviesą ir kibirkštį. 

 

Jo rafinuotas dizainas spinduliuoja išmone. O užsidegusi šviesa apšviečia visą „Chispa“ ir tamsiems jo atspalviams suteikia unikalų CUPRA vario atspalvį.

 

„Chispa“ apsaugo tvirtos grotelės, gaubiančios šviesos šaltinį, ir pridėdamos jam originalumo. Šviestuvas yra su priedu, ant kurio galima jį patogiai pakabinti ir elegantiškai apšviesti savo aplinką bet kurioje vietoje. Dėl IP44 apsaugos klasės šviestuvą galima naudoti ir lauke, nebijant drėgmės.