lt:Savininkai:Instrukcijos:How to charge LT/LT

KAIP ĮKRAUTI.

NORITE GAUTI DAUGIAU IŠ SAVO CUPRA?

CUPRA savininkai turi daug patogių variantų įkrauti automobilį pagal savo gyvenimo būdą ir važinėjimo poreikius. Kur bebūtumėt – namuose ar kelyje – savo CUPRĄ galite įkrauti visur, kur yra įkrovimo stotelė.

Pastačius automobilį

Sužinokite, kokie yra efektyviausi būdai įkrauti elektrinį ar hibridinį automobilį namuose ir kaip tą padaryti teisingai.

1 žingsnis: Atrakinkite automobilį ir atidarykite įkrovimo jungties dangtelį.

2 žingsnis: Prijunkite CUPRA kroviklio kabelį prie savo automobilio.

3 žingsnis: Užsidegęs žalias indikatorius patvirtins, kad įkrovimas prasidėjo.

Kaip įkrauti savo CUPRA

Reikia kroviklio ten, kur statote automobilį? Užeikite į „Elli“ internetinę svetainę ir išsirinkite jums tinkamiausią CUPRA kroviklį, kurį profesionalūs montuotojai įrengs ten, kur jums reikia, kad galėtumėte įkrauti savo automobilį.

Ar jau žinote kaip valdyti savo automobilio įkrovimą? Su CUPRA CONNECT įkrovimo per nuotolį funkcija elektromobilių ir e-HYBRID modelių įkrovimo procesą galite valdyti nuotoliniu būdu: iš karto pradėti bei sustabdyti krovimą arba suplanuoti įkrovimo prieš kelionę grafiką.

Daugiau informacijos apie CUPRA CONNECT internetines paslaugas rasite čia.

Įkrovimas gatvėje

Esate kelyje? Susipažinkite su „CUPRA Easy Charging“ programėle. Naudodamiesi programėle suraskite artimiausias įkrovimo stoteles, kurios bus rodomos žemėlapyje, įkraukite savo CUPRA, atlikite visus mokėjimus viena kortele ir gaukite vieną bendrą mėnesinę sąskaitą.

Daugiau apie „CUPRA Easy Charging“ programėlę sužinosite šiame vaizdo įraše:

Kaip įkrauti savo CUPRA

Turite klausimų dėl įkrovimo?

Daugiau informacijos apie įkrovimo funkcijas ir patarimų, kaip geriausiai įkrauti konkretų CUPRA modelį, rasite savininko vadove.