lt:Lifestyle:FABIKE for CUPRA LT/LT

FABIKE CUPRA-ai

Sportiškumas ant dviejų ratų

Kokia yra „Fabike“ filosofija?

Kai pradėjome svarstyti, ką turėtų reikšti Fabike, mes nusprendėme, kad norime iš medžiagų paimti visą technologiją, dizainą ir aukštos klasės lenktyninio dviračio privalumus ir suteikti galimybę juos gauti miesto gyventojui. Tai miesto dviratis, kuris nenuvils net reikliausių dviračių plento lenktyninių dalyvių.

Kas įkvėpė jus gaminti šiuos ypatingus dviračius?

„Fabike“ įkūrėjas Fabio yra kilęs iš Italijos dviratininkų šeimos. Pagyvenęs įvairiuose didžiausiuose Europos miestuose jis suprato, kad nori savo šeimos palikimą pakelti į kitą lygį – į modernesnį supratimą apie važinėjimą dviračiu, persikeliant į miesto pasaulį, tačiau neužmirštant ir lenktyniavimo dvasios.

 

Kaip jūs suprantate sportiškumą?

Mums šiandienos sportiškumas nėra vien lenktyniavimas, bet ir galimybė neatsilikti nuo vis greitėjančio šiuolaikinio pasaulio tempo.

Sportiškumas ar stilius? Ar jūs siekiate juos suderinti, kaip tai mes darome CUPRA?

Savo gaminiuose mes užtikriname visišką šių dviejų elementų sambūvį. Jie kiekvieną kartą turi papildyti vienas kitą, kaip tai daro įsimylėjėliai.

Mes tikrai abejojame, kad kitur rastumėte bent kiek panašų į šį dviratį.

Kokias medžiagas naudojate kurdami savo dviračius? Ir CUPRA dviratį? Kodėl?

Mes naudojame tik aukščiausios kokybės medžiagas: anglies pluoštą, titaną ir pažangia technologija sukurtą anodinto aliuminio lydinį. Viskas turi atitikti mūsų aukščiausios klasės prekės ženklo pozicionavimą rinkoje. Kai į mus kreipėsi CUPRA, jie paprašė sukurti kažką ypatingo: kad naujas gaminys būtų dar unikalesnis, išskirtinesnis ir rafinuotesnis. Dėl šios priežasties mes atlikome daug tyrimų, kad atrastumėme nepaprastą spalvų ir medžiagų derinį, pavyzdžiui, tarp vario ir natūralios odos. Rezultatas pranoko mūsų lūkesčius.

Lenktyniniams automobiliams lengvumas ir aerodinamika yra pagrindinės savybės. Kaip jūs suderinate šiuos du elementus?

Į šiuos du elementus mes kreipiame ypatingą dėmesį, ypač į lengvumą. Prie lenktyninių mašinų neįpratę žmonės kartais nesupranta, kokią didelę reikšmę tai turi, ir taip atsitinka ir kasdieniame gyvenime. Štai kodėl pakėlę bet kurį iš mūsų dviračių žmonės išties nustemba.

Viską lemia mūsų naudojamos nuostabios medžiagos, kurias jau minėjome, kartu su kitais aukščiausios kokybės komponentais, pavyzdžiui, juostinis pavaros mechanizmas iš anglies pluošto vietoje tradicinės plieninės grandinės.

„Iš tiesų nėra nieko, ką būtų galima palyginti su „Fabike“.

Kaip vyksta jūsų gamybos procesas?

Mūsų dviračių mazgų dalys atkeliauja iš anksto nesurinktos. Kiekvienam dviračiui surinkti reikia virš 100 skirtingų dalių. Mes jas visas užsakome, patikriname ir po vieną sujungiame, kad būtume užtikrinti kokybe. Vienam dviračiui surinkti reikia apie 4 valandų.

CUPRA išsiskiria savo dėmesiu detalėms, kaip, be abejo, ir jūs. Į kokią detalę rekomenduotumėte atkreipti dėmesį šiame dviratyje?

CUPRA dviračio ypatybė yra lenktyninio dviračio rankenos su hidrauliniais diskiniais stabdžiais derinys, su vieno greičio juostiniu pavaros mechanizmu, kuriuos jungia, be abejo, rėmas iš anglies pluošto.  Aš tikrai abejoju, kad kitur rastumėte bent kiek panašų į šį dviratį.

Kaip apibūdintumėte šį dviratį: ar tai miestui skirtas lenktyninis dviratis, ar greitas miesto dviratis?

Be abejonės tai yra greitas ir unikalus miesto dviratis, sukurtas žmonėms, kurių venomis teka sportinis adrenalinas.

Ką manote, kokią žinutę kaip automobilių prekės ženklas CUPRA siunčia vartotojams su savo dviračiu?

Aš manau, tai klausimas apie šiuolaikinį sportiškumą. Ar važiuojate mašina, ar minate dviračio pedalus, jūs visada patiriate tą patį nuostabų jausmą. Todėl aš manau, kad CUPRA sako: „dabar galite judėti su puikia transporto priemone ir stilingai. Ir nesvarbu, kurią jų pasirinksite kelionės tikslui pasiekti.“

 

Kaip manote, ar jūsų prekės ženklas ir gaminiai atspindi CUPRA dvasią?

Visiškai!

CUPRA kuria kelią. Kaip manote, ar „Fabike“ daro tą patį? Kaip?

Žinoma! Kaip dviračių prekės ženklas mes pirmieji išdrįsome pasiūlyti žmonėms tikrai aukštos klasės dviratį, kuris puikiai važiuoja, stulbinančiai atrodo ir išsiskiria technine inovacija, skirta važinėjimui mieste. Tai ne tik drąsu, tačiau ir keičia supratimą apie tai, koks aukščiausios kokybės miesto dviratis galėtų ir turėtų būti.