Iki:
547
km*
Iki (250 kW):
340
AG*
0–100 km/h:
5,6
s
Pavaros sistema:
4WD su dviem varikliais

ĮKŪNYTA SAVIRAIŠKA

Su inovacijomis priešakyje

Sportišką išvaizdą pabrėžia šviečiantys CUPRA logotipai priekyje ir gale bei vientisas per visą galą einantis žibintas.

Interior view of the CUPRA Tavascan with Y-bone console

Išorinė ir vidinė galia

Sportinio vairavimo savybes pagerina moderni Y formos Dark Ice Metal spalvos konsolė ir Dark Night spalvos mikropluošto sportinės sėdynės.

SUSIKURKITE SAVO CUPRA TAVASCAN

Pasirinkite tobulą savo naujojo CUPRA Tavascan spalvų, ratų ir interjero derinį.

Spalvos

Ratlankiai

Salono dizainas

NAUJI VAŽIAVIMO STANDARTAI

The new CUPRA Tavascan VZ tavascan blue colour charging

Įspūdingos galimybės

Naujasis CUPRA Tavascan iš esmės keičia vairavimo patirtį, suteikdamas laisvę sumaniai judėti mieste. Vien elektra varomo automobilio nuvažiuojamas iki 547 km* atstumas ir galimybė vos per 7 minutes** įkrauti automobilį tiek, kad jis nuvažiuotų dar iki 100 km suteikia pasitikėjimo ir leidžia pasiekti daugiau.

VISAS DĖMESYS Į KELIĄ

New CUPRA Tavascan Blue Metallic with Travel Assist and Adaptive Cruise Control (ACC)

Keliauti saugiau

Apsauga iš visų pusių. Travel Assist vairavimo pagalbos sistema, apjungianti adaptyvaus greičio palaikymo (ACC) ir laikymosi važiavimo juostoje sistemas, užtikrina, kad automobilis nenukryptų iš eismo juostos ir važiuotų saugiu atstumu nuo kitų automobilių, o kartu su persirikiavimo pagalbos sistema stebi automobilio aplinką ir neleidžia keisti eismo juostos tol, kol tai nėra saugu.

CUPRA Tavascan blue colour with 21 inch copper and black covers wheels

Parkuoti lengviau

Apmokyta pagalbos parkuojant sistema, kuri įsimena įvažiavimo į reguliarią stovėjimo vietą trajektoriją, ir pagalbos parkuojant per nuotolį sistema, kuri leidžia įvairuoti automobilį į vietą su išmaniuoju telefonu, padės pastatyti Tavascan ankštose stovėjimo aikštelėse.

Tavascan Endurance

Charakteris ir eksploatacinės savybės verčia peržengti ribas.

Tavascan Endurance
Iki:
566
km*
Iki (210 kW):
286
AG*
0–100 km/h:
6,8
s*
Tavascan VZ

Daugiau galios ir emocijų.

Tavascan VZ
Iki:
517
km*
Iki (250 kW):
340
AG*
0–100 km/h:
5,6
s*

*CUPRA Tavascan modelių kol kas nėra prekyboje, laukiama atitikties patvirtinimo. Pateikti techniniai duomenys yra orientaciniai ir gali keistis. Automobilio galia (kW) ir įsibėgėjimas priklauso nuo akumuliatoriaus įkrovimo lygio ir temperatūros konkrečiu laiku. Masinės gamybos automobilio išvaizda gali skirtis nuo informavimo tikslu pateikiamų modelio iliustracijų.

Elektromobilio nuvažiuojamas atstumas priklauso nuo įvairių veiksnių: maršruto reljefo, oro sąlygų, apkrovos (keleivių ir bagažo), akumuliatoriaus amžiaus ir būklės, pasirenkamos įrangos (ratai, padangos ir kt.), šalutinių energijos vartojimo sistemų, pvz., šildymo, oro kondicionavimo ir šildomų sėdynių, naudojimo, taip pat jūsų vairavimo stiliaus. Elektra varomo automobilio nuvažiuojamas atstumas yra preliminari vertė, apskaičiuojama pagal pasaulinę suderintą lengvųjų transporto priemonių bandymo procedūrą (WLTP), kuri visiems gamintojams nustato standartines bandymų sąlygas, kad būtų galima palyginti pagal šį reglamentą apskaičiuotas visų automobilių nuvažiuojamo atstumo vertes.

**Įkrovimo trukmė skiriasi priklausomai nuo šių veiksnių: aplinkos ir akumuliatoriaus temperatūros, maksimalios įkrovimo sistemos įtampos ir srovės, akumuliatoriaus būklės ir kitos automobilio įrangos naudojimo įkrovimo metu.