lt:Lifestyle:CUPRA teams up with MIKAKUS LT/LT

CUPRA x MIKAKUS

Du Barselonoje įsikūrę prekės ženklai vienijasi, kad sukurtų naują avalynės liniją

Kas yra MIKAKUS?

MIKAKUS gimė bendraminčių komandoje, kurioje visi tikėjo tomis pačiomis vertybėmis ir juos vienijo tos pačios aistros. Įsikūrusi Barselonoje, MIKAKUS didžiausias pastangas sieja su meistryste ir visiškai pasitiki pagrindinių medžiagų galia bei tuo, ką galima su jomis padaryti. Jie taip pat ieško kūrėjų, atitinkančių jų vertybinį požiūrį – prekių ženklų, su kuriais gali sujungti savo aistrą – ir kurti naujus gaminius su rafinuotomis ir išskirtinėmis detalėmis.

CUPRA x MIKAKUS

CUPRA į automobilių dizainą atneša šiuolaikinę sportiškumo viziją. Sukurtas žmonių, kurie siekia sutverti savo potyrių ir atlikimo pasaulį, mūsų prekės ženklas suvienyja jėgas su vienminčiais.

Dabar abu prekės ženklai vienijasi, kad sukurtų avalynės kolekciją. Juos sieja vidinė aistra meistrystei, pašėlusiam ir intensyviam gyvenimui bei siekis mėgautis kiekviena gyvenimo suteikta proga, ir jie nori tai panaudoti funkcionaliems ir išskirtiniams daiktams kurti.

Šiuos batelius sukūrė Barselonos dizaineris Edwin Battistini ir jie rankomis pasiūti Europoje

Šiai avalynei gaminti naudojama aukštos kokybės oda, neoprenas ir tekstilinės medžiagos. Batelių padas pagamintas iš naujausios kartos EVA (etilenvinilacetato) ir poliuretano, todėl jie ypač lengvi. Gaminant kedus panaudota moderniausia technologija, todėl jie ypač patogūs. 

 

Spalvų paletę įkvėpė „CUPRA Formentor“ ir MIKAKUS avalynės spalvos. „Petrol Blue“ yra kaip „Formentor“ kėbulo spalva. Be to, keduose panaudoti tamsaus aliuminio spalvos elementai iš „Formentor“ kėbulo apdailos ir CUPRA logotipo vario spalvos detalės.

Paddock

MIKAKUS x CUPRA „Paddock“ keičia dizaino koncepcijas. Be viršutinės megztos dalies šie kedai išsiskiria storu ir lengvu EVA padu, kuris dėl savo amortizacinio poveikio užtikrina ypatingą komfortą. Šie kedai suvarstomi batraiščiais, su logotipais ant vidpadžio ir kulno ir aukščiausios kokybės apdailos detalėmis, pvz., metalinėmis akutėmis ir odos intarpais. Jei norite įsigyti „Paddock“ ir CUPRAxMIKAKUS, apsilankykite oficialioje MIKAKUS svetainėje.

Garage

MIKAKUS x CUPRA „Garage“ su viršutine dalimi iš aukščiausios kokybės odos išsiskiria poliruotu paviršiumi vulkanizuotu nuolydžiu, kurį įkvėpė „CUPRA Formentor“ salono apmušalai. Šio modelio nosis suapvalinta, o bateliai suvarstomi pro metalines akutes pravertais batraiščiais iš poliesterio. Batelio formą išbaigia lietas EVA padas, kuris kaip minkštas pagrindas užtikrina visišką komfortą. „Garage“ modelis gaminamas dviejų spalvų: „Petrol Blue“ ir baltos. Jei norite įsigyti „Garage“ ir CUPRAxMIKAKUS, apsilankykite oficialioje MIKAKUS svetainėje.

MIKAKUS skatina jus pasiekti neįmanomą, laužydama nustatytas ribas.