lt:Lifestyle:Quality Leather Bag LT/LT

TRAKATAN CUPRA-ai

Su dizainu gyventi lengviau

Kokia idėja slypi jūsų odinėse rankinėse? Kokia yra jūsų prekės ženklo filosofija?

Mes patys pirmenybę teikiame naudotai rankinei, o ne naujai. Mums nepatinka nuasmenintas įspūdis, mes norime tikro daikto. Kai ką nors nešiojate, tas daiktas pasakoja istoriją, kur jūs gyvenime buvote. Tik laikas gali pridėti paskutinę stiliaus detalę prie gaminių iš odos. Ir mes tikime, kad ekologija – tai būdas kurti aukštos kokybės gaminius, kurie atlaiko laiko išbandymus.

CUPRA mes tikime, kad rafinuotumas reiškia aukštą kokybę. Ar jūs sutinkate? 

Prabanga reiškia aukštą kokybę. Aukšta kokybė reiškia laiką. Laiką, skirtą tyrimams, geriausių medžiagų paieškai, dizainui, kūrimui, išbandymui ir meistrų sukurtoms detalėms, kurios gaminį pakelia į naują lygį. Jei gerbiate laiką, galutinis rezultatas yra aukštos kokybės rafinuotas gaminys. Ar ragausite pyragą, kuris kepė tik 10 minučių vietoje reikiamų 20-ies? Laikas yra pagrindinė meistrystės vertybė. 

CUPRA mes tikime, kad rafinuotumas ir meistrystė žengia koja kojon. Kaip šis derinys veikia pas jus?

Mūsų gaminiai yra rafinuoti, nes visus juos gaminame Italijoje, mažose TRAKATAN dirbtuvėse Turine. Mes atsirenkame geriausiai išdirbtas odas ir didžiausią dėmesį skiriame visoms detalėms, įskaitant pakuotę. Visi šie dalykai yra rafinuoto ir aukštos kokybės gaminio pagrindas. Jūs teisūs, rafinuotumas ir meistrystė visada turi žengti koja kojon.

Mūsų šūkis yra „Leiskite laikui sukurti jūsų rankinę“

Kokias medžiagas naudojate savo odinėms rankinėms siūti? Ir kokias medžiagas panaudojote CUPRA riboto leidimo kolekcijos rankinėse?

Mes gaminame odinius gaminius, todėl dirbame su oda. CUPRA mes sukūrėme vario spalvos odą, kuri yra vienas iš prekės ženklo skiriamųjų bruožų. Mes taip pat panaudojome techninę naujovę, kad sumažintumėme didžiausios kolekcijos rankinės svorį.

Kokias detales išskirtumėte CUPRA riboto leidimo kolekcijos rankinėse?

Pavyzdžiu paimkime odą. TRAKATAN dirbtuvėse mes triname, glamžome ir perforuojame vario atspalvio odą, kurį nudažyta augaliniais dažais. es taip pat tik rankomis išgraviravome unikalaus CUPRA logotipo linijas. Ir tik CUPRA mes rankomis išgraviravome unikalaus CUPRA logotipo inijas.

Kai ką nors nešiojate, tas daiktas pasakoja istoriją, kur jūs gyvenime buvote

Jei reikėtų spėti, išvardinkite tris daiktus, kuriuos CUPRA gerbėjas galėtų nešioti šiose rankinėse.

TRAKATAN gaminiai tampa draugais visam gyvenimui; mūsų pirkėjai į rankines įsideda savo gyvenimą. Kiekvienas gyvenimas yra skirtingas, kaip ir kiekvienas asmuo, todėl mūsų rankinės prisitaiko prie savo savininkų. Tai klausimas apie unikalumą. Mūsų klientai laisvai sprendžia, ką rinktis, todėl sunku nurodyti tris daiktus, kuriuos CUPRA gerbėjas galėtų nešioti šiose rankinėse.

Kaip manote, kokią žinią jūsų gaminiai siunčia aplinkiniams, kai žmonės juos nešioja?

Unikalumas, rafinuotumas ir kokybė. Mūsų aukščiausios kokybės rankinių dizainas yra unikalus, jis nesivaiko mados, o pasižymi savo stiliumi. Rafinuotumas yra detalėse. Bėgant laikui mūsų pirkėjai pastebi ir iš tiesų įvertina kokybę. Mes gaminame rankines visam gyvenimui, kurios laikui bėgant tik bręsta ir tampa „nesenstančiu draugu“.

Ką manote, kaip jūsų prekės ženklas ir gaminiai išreiškia CUPRA dvasią?

TRAKATAN mados pasaulyje yra tai, kas automobilių pasaulyje yra CUPRA. Dvi augančios, šiuolaikinės kompanijos su dideliu potencialu pasiūlyti aukštos kokybės gaminius didelius reikalavimus keliantiems pirkėjams, kurie vertina kokybę ir nori unikalių gaminių, nepriklausomai nuo jų prekės ženklo. Žmonės-asmenybės, kurie sprendimus priima patys ir nesidomi trumpalaike mada. TRAKATAN ir CUPRA sieja bendros vertybės – unikalumas, rafinuotumas ir kokybė.