lt:Lifestyle:Sunglasses, handmade for driving. LT/LT

„L.G.R.“ CUPRA-ai

Gaminami rankomis pagaminti jums

Kokia idėja slypi „L.G.R.“ kūriniuose? 

Tyrinėjimai ir nuotykiai yra vairavimui skirtų „L.G.R.“ saulės akinių įkvėpimo šaltinis. Italijos Rivjeros kvapai ir spalvos. „Muthaiga Country Club“ Nairobyje skaitant knygas praleista popietė. Laiko tėkmės stebėjimas po akacijos medžiu. Šios vizijos perkeltos į akinių dizainą.

Koks yra jūsų supratimas apie prabangą? 

Nuo pat mūsų įmonės gimimo 2008 metais mes nuolat augome ir šiuo metu turime penkiolika darbuotojų ir tris gamyklas Italijoje. Vis dėlto, visi mūsų saulės akiniai gaminami rankomis, vieni po kitų. Šis atsidavimas meistrystei puikiai įkūnija mūsų supratimą apie prabangą. 

Kas nešioja „L.G.R.“ vairavimui skirtus saulės akinius? 

Mes pelnėme pripažinimą tarptautiniu mastu, sužavėdami tokias garsenybes, kaip Tom Cruise, Marion Cotillard, Gigi Hadid, Giorgio Armani ir daugelį kitų. 

Įkvėpti Afrikos, pagaminti rankomis Italijoje. Kaip gali egzistuoti gaminys su dviguba asmenybe?  

Nes jis grindžiamas tikra istorija. Šeimos saga, kurioje Afrikos paveldas dera su Italijos meistryste. Ši dviguba asmenybė išreikšta visuose mūsų prekės ženklo aspektuose ir naujuose kūriniuose.

Papasakokite mums apie savo kūrybos procesą. 

Procesas prasideda nuo patyrusių meistrų, kurie sugeba meistriškai sukurti aukščiausios kokybės, autentiškus ir rafinuotus gaminius. Po to visos medžiagos apdorojamos tradiciniais metodais, taip paverčiant visus „L.G.R.“ modelius unikaliais. Pavyzdžiui, acetato plastikas kruopščiai poliruojamas rankomis, nenaudojant jokių tirpiklių ar lakų, siekiant išgauti šilkinį blizgesį.

Lengvumas yra būdingas lenktyninių automobilių požymis. Kaip jūs su juo susiję? 

Ši idėja slypi „Lawrence Flap“ modelyje. Šiame CUPRA skirtame modelyje mes norėjome pabrėžti judesio lengvumą. 

Kas įkvėpė „Lawrence Flap“ modelio dizainą? 

Įkvėpimo sėmėmės iš CUPRA spalvų ir sportinės dvasios, taip pat atsižvelgdami į jos pagrindines vertybes: unikalumą, rafinuotumą ir važiavimo savybes. 

Kokias medžiagas naudojate gamindami „Lawrence Flap“ modelį?

Mes sunkiai dirbome, kad suderintume spalvas ir medžiagas – nerūdijantį plieną, odą ir grūdintą mineralinį stiklą. 

Kokios detalės jums patinka „Lawrence Flap“ modelyje?

Išskirtinė akinių lankelio, auselių ir atlankų dygsnių vario spalva. Ir odiniai šoniniai atlankai. 

CUPRA sako, kad rafinuotumas negali egzistuoti be meistrystės. Ką jūs apie tai manote? 

Mes pakartojame tą patį. Mes „L.G.R.“ išlaikome savo itališką paveldą ir vertybes per sunkų pačių žmonių atliekamą darbą, kurie savo gyvenimą praleido specializuodamiesi šioje kruopštumo reikalaujančioje meistrystės šakoje. Kiekvienas rėmelis gaminamas rankomis nuo pradžios iki pabaigos, naudojant tradicinius gamybos būdus, siekiant sukurti rafinuotą ir išskirtinį dizainą.  

Kas paverčia „Lawrence Flap“ vairavimui skirtus saulės akinius tikrais CUPRA akiniais? 

Akiniai gaminami su raudono atspalvio veidrodiniais arba geltono atspalvio fotochrominiais akinių lęšiais. Jie yra geriausiai vairavimui tinkantys saulės akiniai, užtikrinantys puikų matomumą ir maksimalią akių apsaugą.