lt:Savininkai:CUPRA Navigation System:CUPRA Navigation system update LT/LT

Kaip atnaujinti savo navigacijos sistemą

Atnaujinkite navigacijos sistemą automobiliuose, pagamintuose po 2021 metų

1. Eikite į informacijos ir pramogų sistemos nuostatas, kur pamatysite jūsų turimų žemėlapių duomenų bazės versiją.
2. Parsisiųskite navigacijos duomenis ir išsaugokite juos USB atmintinėje.
3. Įjunkite automobilio degimą.
4. Stovinčiame automobilyje prijunkite USB atmintinę prie informacijos ir pramogų sistemos.
5. Jei navigacijos sistemą atnaujinsite rankiniu būdu, palikite USB atmintinę prijungtą kelias dienas, kol bus įdiegti visi navigacijos duomenys. Per kelias dienas važinėjant duomenys bus įdiegti automatiškai.

Pdf:
HOW TO UPDATE MAP DATABASE

Atnaujinkite navigacijos sistemą automobiliuose, pagamintuose nuo 2018 iki 2021 metų

1. Jums reikia turėti SD kortelę su jūsų navigacijos sistemos senesniais žemėlapiais. SD kortelę įkiškite į gamyklinės Navi 6P0 sistemos SD kortelės lizdą Nr. 2. Navi System Plus sistemai tinka bet kuri 32 GB arba 64 GB SD kortelė.

2. Sklandžiam duomenų atkūrimui užtikrinti SD kortelėje saugokite tik navigacijos duomenis.

3. Jei naudojate Windows operacinę sistemą, reikės failų išskleidimo programos, pavyzdžiui 7-Zip. Šią programą galite parsisiųsti iš gamintojo tinklalapio. Jei naudojate kitokią operacinę sistemą, reikės .zip failų formatą palaikančios programos prasiųstiems duomenims išskleisti.

4. Žemėlapių duomenys gali užimti daugiau kaip 25 GB atminties. Tai reiškia, kad jūsų kompiuterio kietajame diske turi būti tiek laisvos vietos. Tokiems dideliems failams tvarkyti jūsų kompiuterio kietasis diskas turi būti suformatuotas NTFS formatu. Tai standartinė naujesniuose kompiuteriuose naudojama sistema. Jeigu naudojate senesnį kompiuterį, patikrinkite jo kietojo disko formatavimą paspaudę dešinįjį klavišą ant kietojo disko piktogramos naršyklėje ir pasirinkę „Properties“ (Savybės).

1 žingsnis

Kuri versija įdiegta pas mane ir kuri yra atnaujinimo versija?

Dabartinę žemėlapio duomenų versiją savo navigacijos sistemos palydovinėje navigacijoje galite patikrinti paspaudę MENIU mygtuką. Ekrane patvirtinkite parinktį „Setup“ > „System information“.

1. Tam savo Navi 6P0 sistemoje iš SD kortelių lizdo Nr. 2 turite išimti SD kortelę su žemėlapio duomenimis arba savo 32 GB arba 64 GB SD kortelę ir įkišti ją į savo kompiuterio SD kortelių lizdą arba prijungtą SD kortelių skaitytuvą.

2. Kompiuteryje sukurkite aplanką žemėlapio duomenų atsarginei kopijai išsaugoti.

3. Nukopijuokite duomenis iš SD kortelės į sukurtą aplanką kompiuteryje.

2 žingsnis

Parsisiųskite naujus duomenis.

1. Nueikite į tinklalapį, iš kurio galima parsisiųsti naujausius duomenis.  Jūs galite parsisiųsti visus duomenis kaip vieną failą. Priklausomai nuo jūsų interneto ryšio greičio, duomenų parsiuntimas gali trukti ilgiau nei 8 valandas. Visi failai yra suspausti .zip formatu.

2. Parsisiųskite naujausią visų failų versiją ir išsaugokite juos visus kartu savo kompiuteryje naujame aplanke (pvz., Atnaujinti žemėlapiai).

3. Perjunkite SD kortelės apsaugą į atrakinimo padėtį ir įkiškite SD kortelę į kompiuterio SD kortelių lizdą arba išorinį kortelių skaitytuvą.

4. Ištrinkite visus kortelėje esančius duomenis arba performatuokite kortelę. Performatavimas priklauso nuo operacinės sistemos. Windows sistemoje eikite į SD kortelės diską, ten spustelėkite dešinį klavišą ir pasirinkite formatavimą. Kitose operacinėse sistemose vadovaukitės gamintojo nurodymais.

5. Savo kompiuteryje atidarykite pirmąjį failą su parsiųstais duomenimis (plėtinys .zip.001)

6. Išskleiskite failus į SD kortelę. Failus reikia sudėti į SD kortelės šakninį katalogą. Negalima failų laikyti pakatologyje.

7. Išskleidę visus failus, išimkite SD kortelę iš kompiuterio ar kortelių skaitytuvo. SD kortelės apsaugą vėl nustatykite į užrakinimo padėtį.

3 žingsnis

Duomenų importavimas į navigacijos sistemą

1. Įdėkite SD kortelę į navigacijos sistemos lizdą Nr. 2.

2. Kai tik sistema atpažins įdėtą SD kortelę, galėsite naudotis atnaujintais navigacijos žemėlapiais.

3. Jeigu turite Navi System Plus, įdiekite naują navigacijos duomenų bazę (Navi Database)..

Atkreipkite dėmesį

Kadangi navigacijos duomenys saugomi automobilyje esančioje SD kortelėje, kortelė nėra apsaugota nuo ekstremalių aplinkos sąlygų. Navigacijos sistema priima tik SEAT patvirtintas SD korteles, kad būtų užtikrintas tinkamas sistemos darbas. Pametę ar sugadinę originalią SD kortelę, naują kortelę galite gauti iš savo SEAT serviso partnerio.

JK rinkai skirtuose automobiliuose nėra MapCare. Atkreipiame jūsų dėmesį, kad vienintelis būdas palydovinei navigacijai atnaujinti – iš įgalioto pardavėjo įsigyti SD kortelę.