lt:Mūsų DNR:Garage:CUPRA Raval LT/LT

CUPRA Raval.

Miesto elektromobilis, kuris laužo normas ir kelia emocijas.

2025 metais pristatysime rinkai savo miesto elektromobilį CUPRA Raval. Su šiuo automobiliu CUPRA jums parodys kitokį pasaulį. Anksčiau UrbanRebel vadintas CUPRA Raval yra kuriamas ir projektuojamas vadovaujantis emocijomis ir galvojant apie maištingesnį elektrifikuotą pasaulį.

Ant VW grupės specialiai elektromobiliams sukurtos MEB platformos konstruojamas priekiniais ratais varomas miesto elektromobilis turės puikias savybes ir kurs geriausias emocijas.

4,03 m ilgio automobilis yra tvarumo pavyzdys. Jo gamyboje naudojami pažangiais būdais perdirbti polimerai ir biologinės medžiagos išplečia galimybių ribas kuriant ekologiškesnes transporto priemones.

3D spausdinimo ir 3D megzto gamybos metodų derinimas su parametrų dizainu, siekiant pagerinti eksploatacines savybes ir padidinti vertės suvokimą.

cupra-raval

Lengvos kėbulo ir salono konstrukcijos leidžia elektromobiliui su 226 AG (166 kW) elektriniu varikliu ir akumuliatoriumi per 6,9 s pasiekti 100 km/val. greitį ir nuvažiuoti iki 440 km (atstumo skaičiavimo metodas).

CUPRA Raval kuriamas ir konstruojamas Barselonoje, o jo gamyba planuojama Martorell gamykloje. Elektromobilio pristatymas rinkai planuojamas 2025 metais, priklausomai nuo Ekonomikos atkūrimo ir pertvarkos strateginio projekto (PERTE ispanų k.) elektrinėms ir susietosioms transporto priemonėms (VEC ispanų k.) įgyvendinimo.

„UrbanRebel mums yra daugiau nei tik automobilis. Tai modelis, kuris demokratizuoja miesto elektrinį mobilumą. Prieinamumas ir tvarumas – tai mūsų gaminamų modelių pažadas būsimai kartai“, – kalbėjo Wayne Griffiths Impulse renginyje.