lt:Mūsų DNR:Racing:Meet the CUPRA Pilots for WTCR 2019 LT/LT

Laikas varžytis

WTCR 2019 pilots

Ką realiame gyvenime jums reiškia lenktyniauti kaip CUPRA pilotui?

Daniel Haglöf: Švedijoje aš nuolat važinėju „CUPRA Ateca“ automobiliu. Tai puiki transporto priemonė. Man labai patinka šis prekės ženklas. Todėl lenktyniauti su juo pasaulinėje arenoje yra nuostabu.

Mikel Azcona: su CUPRA esu jau ketverius metus. Todėl dabar jaučiuosi kaip šeimoje, pažįstu visus žmones. Praeitais metais kartu su jais laimėjau TCR Europos čempionatą ir šiais metais mes stengsimės dar labiau.

Tom Coronel: CUPRA yra gražus, kylantis prekės ženklas, kuris dabar įgija savo charakterį – o šis charakteris man tinka. CUPRA pasirinkau dėl komandos. Joje aš gerai jaučiuosi, nes žmonės sukuria šią atmosferą.

Aurélien Panis: aš manau, kad CUPRA yra vienas geriausių TCR automobilių. Anksčiau mes matėme, kaip CUPRA visada kovoja dėl pergalės, dėl čempionatų titulų... Aš iš tiesų didžiuojuosi, kad dabar pats esu CUPRA vairuotojas.

Ką realiame gyvenime jums reiškia vairuoti CUPRA TCR?

Daniel Haglöf: CUPRA TCR yra laimintis automobilis, nes mes jį pakankamai gerai žinome. Jis yra patikimumo ir galios mišinys. Tai puikus automobilis pasaulio čempionatui.

Mikel Azcona: CUPRA TCR greitai įveikia posūkius ir efektyviai stabdo. Šiuo automobiliu malonu važiuoti visu greičiu, nes jį nesunku vairuoti ir lengva iš tiesų lėkti.

Tom Coronel: su CUPRA TCR galima laimėti lenktynes. Pajutus galimybę ja patikėsite.

Aurélien Panis: aš tikrai gerai jaučiuosi sėdėdamas prie CUPRA TCR vairo. Jis iš tiesų galingas, patikimas ir laikosi trasoje. Tai mums labai svarbu, kad rinktumėme įskaitinius taškus ir laimėtume lenktynes.

Ar norite sekti 2019 m. WTCR lenktynių rezultatus? Stebėkite mus ir sužinokite visas naujienas Twitter @cupra_racing.