lt:Mūsų DNR:Racing:Laia Sanz, racing is in my DNA LT/LT

Laia Sanz

Lenktyniavimas yra mano DNR

Kas yra jūsų aistra?

Motociklai, automobiliai, lenktynės aplamai... Man visada patiko lenktyniauti. Ne tik laimėti, bet ir atrasti savo galimybes, stumti save į priekį ir pasiekti tai, kas kitiems žmonėms atrodo neįmanoma. 

Visada jaučiau stiprų ryšį su automobiliais. Aš vis dar prisimenu jausmą, kai man buvo vos dveji ar treji, o tėvas užkeldavo mane ant savo automobilio variklio dangčio. Aš manau, kad tikros aistros neįmanoma išreikšti žodžiais. Negalima apibūdinti jausmo. Tiesiog turite juo pasitikėti.

 

Ar jūsų aistra lenktynėms jus pakeitė?

Tai mano asmenybės dalis: lenktynės yra mano genuose.

Kartais neįmanoma atskirti to, kas esi, nuo to, ką darai.
Ir ką bedarytum – ar tu dizaineris, muzikantas, meistras ar bet kas kitas – tu turi įsipareigoti savo aistrai.

Ką jums reiškia CUPRA?

SEAT lenktyniavimo dvasią. Aistrą lenktynėms, bendrą automobilių ir lenktynių trasos viziją ir kaip šie dalykai susilieja. Tai taip pat yra alkis sužinoti, kas bus po to, idėjas trasoje, troškimą visada eiti į priekį ir tobulėti – grįžti į garažą ir išrasti ateitį.

Automobilių technologijos ateitis bus vis labiau orientuota į žmones, o ne į mašinas.

Kaip jūs manote, kuria kryptimi evoliucionuos lenktynės?

Lenktynių mechanika gali pakeisti daug. Tačiau paties lenktyniavimo – ne. Dvasia šiandien tokia pati, kaip ir visada buvo. Elektriniai automobiliai? Šiandieniniams lenktynininkams galbūt sunku įsivaizduoti ateitį be benzino, tačiau kai elektrinio mobilumo realybė sustiprės, tikrai atsiras naujos galimybės. Reikės pakeisti mąstyseną. Gali pasikeisti visa lenktynių koncepcija. 

Aplamai, aš manau, kad automobilių technologijos ateitis bus vis labiau orientuota į žmones, o ne į mašinas.

Nuostabu. Tai tikrai lenktyninis automobilis. Efektyvus stabdymas, puikus valdymas posūkiuose... Puikus automobilis mano perėjimui į kitą lenktynių pasaulį. Jį vairuodama daug išmokau.