lt:Mūsų DNR:Racing:The evolution of racing LT/LT

Nuo „SEAT Sport“ iki „CUPRA Racing“

Motorinio sporto evoliucija

1970 metais mes atidarėme mūsų atnaujintą lenktynių padalinį, „SEAT Sport“. Nuo to laiko motorinis sportas labai pasikeitė. Mes taip pat. Štai kodėl „SEAT Sport“ dabar vadinasi „CUPRA Racing“, taip pradėdamas naują erą lenktyniavime ir pačiame sportiškume. Ne tik todėl, kad tai yra šiandieninio CUPRA pasaulio esmė, bet ir todėl, kad tai mes kuriame ateičiai. „CUPRA Racing“ įgyvendina ambiciją iš naujo apibrėžti, sukurti ir rodyti kelią naujai lenktyniavimo vizijai lenktynių žiede ir šalia jo.

Pereidamas nuo tradicinių formatų prie naujų platformų ir partnerystės, atskleidžiančių lenktynėms naujas perspektyvas, o taip pat kritiškai vertindamas ir nebijodamas keisti požiūrio į lenktynių ateitį, „CUPRA Racing“ žengs evoliucijos avangarde. Dar tiksliau – revoliucijos. Visa tai bus įmanoma dėl mūsų ryžto keisti dalykus, mūsų 40 metų patirties šioje srityje ir nepakeičiamų aistringų lenktynių mylėtojų, kurie suvaidino svarbų vaidmenį daugybėje skirtingų lenktynių, pavyzdžiui, TCR serijose su „SEAT Leon CUP RACER“.

Sekdami „CUPRA Racing“ pirmtako žingsniais mes grįžome į garažą ir sukūrėme „CUPRA e-Racer“: pirmąjį pasaulyje elektrinį kėbulinį automobilį, demonstruojantį esminį pokytį lenktynių pasaulyje. 

„e-Racer“ technologija įkvėpė visiškai naują jaudinančią patirtį motorinio sporto pasaulyje – E-TCR seriją, pirmąjį elektrinių kėbulinių automobilių čempionatą, kuris startuoja 2019 m. 

Trumpai kalbant, CUPRA turi ambicijų iš naujo atrasti lenktynes įvairiausiais būdais. Ir mes nekantraujame pamatyti, ką ateitis mums atskleis kiekvieno rato pabaigoje.

Stebėkite mus „Twitter“ @Cupraracing ir „Instagram“ @cupra_racing