lt:Mūsų DNR:Racing:Why do we race? LT/LT

Kodėl mes varžomės?

Motorinių transporto priemonių lenktynės yra vien tik skaičiavimas. Tai tūkstantosios sekundės dalys, kurios lemia lenktynių nugalėtoją. Kampo ir greičio santykis, kuriuo lenktynininkas artinasi prie posūkio. Tikslus degimo procesas, suteikiantis varikliui maksimalią galią. Taip, lenktynės yra mažiausi matavimo vienetai – tačiau taip pat ir daug daugiau. Tai gyvenimo būdas.

Lenktynės yra vien tik aistra. Tai sirgalių visa gerkle šaukiami raginimai jų mėgstamai komandai veržtis į priekį. Tai mechanikų jausmas, kad jų širdys muša tokiu pačiu dažniu, kaip ir jų sureguliuotas variklis. Tai vairuotojo kritimas ant kelių po pralaimėtų lenktynių. Mums tai nėra tikslas būti geriausiais ar pirmais. Mes nedalyvaujame vien tam , kad laimėtume, ir nedaugelis pritars mūsų požiūriui. Mes dalyvaujame, nes norime tapti geresniais, ratas po rato. Nes mūsų širdis yra savo vietoje. Ir kadangi mes pasiryžę kurti naujus kelius ir keisti lenktyniavimo ateitį.

WSBK čempionatas: CUPRA saugos automobilis

Kaip lenktynių aistruolis CUPRA tapo oficialiu 2018 m. WSBK čempionato rėmėju ir saugos automobilio tiekėju šioms lenktynėms, kurios vyks 11 šalių trijuose skirtinguose žemynuose. Dėl aistros lenktynėms mums automobilių ir motociklų lenktynės yra vienodos. Ant asfalto svylančios gumos kvapas. Riaumojančių variklių triukšmas. Adrenalino antplūdis prie vairo. Tai puikus būdas jaustis gyvam, ir dėl šios priežasties mes darome tai, ką darome.

DAUGIAU INFORMACIJOS


Ar norite tiesiogiai sekti jaudinančius įvykius WSBK čempionate? Stebėkite mus @CupraRacing „Instagram“ ir „Twitter“ paskyrose, kad sužinotumėte visas naujienas.