lt:Mūsų DNR:Racing:Same circuits LT/LT

Tos pačios trasos

Skirtingi keliai

CUPRA ką tik tapo „Ducati“ komandos nauju rėmėja „MotoGP“pasaulio čempionate. Mes pasirinkome „Ducati“, nes mus skatina judėti į priekį tos pačios vertybės. Kad tai suprastumėme, turime grįžti laiku atgal. 2002 metais, kai „Ducati“ nusprendė dalyvauti „MotoGP“, pasaulio čempiono titulą laimėjo vos po 4 metų – varžydamasi su garsių Japonijos prekių ženklų motociklais, kurie ilgą laiką karaliavo čempionate. Kaip jiems tai pavyko? Iš naujo save atrandant. Tokią mes matome savo ateitį galingų automobilių pasaulyje.

Gimęs trasoje, tačiau pagamintas gatvėms „Ducati“ yra skirtas tiems, kurie nebijo įsibėgėti iki 60 mylių per valandą vos per 3 sekundes. Tačiau tai nėra viskas. „Ducati“ vairuotojas žino, kad šis motociklas nėra skirtas visiems. Tai tinka ir CUPRA.

Tačiau yra ir kita priežastis. Jorge Lorenzo iš Ispanijos, pasaulio čempionu tapęs tris kartus, ir antrąją vietą 2017 metais užėmęs italas Andrea Dovizioso – abu yra „Ducati“ komandos nariai. Pagal rėmimo sutartį abu šie „Ducati“ motociklininkai dabar tapo CUPRA ambasadoriais. CUPRA logotipas ne tik puoš jų lenktyninius motociklus, bet ir jie patys atstovaus CUPRA ne lenktyniu metu.

Sujungdama partnerius tampriais ryšiais, CUPRA tęsia savo misiją suburti lenktynių mylėtojų bendruomenę.

Ar norite tiesiogiai sekti jaudinančius įvykius „MotoGP“ čempionate? Stebėkite mus @cupra_racing „Instagram“ ir @Cupraracing „Twitter“ paskyrose, kad sužinotumėte visas naujienas.