lt:Mūsų DNR:Racing:The future of racing is here LT/LT

Motorinio sporto ateitis kuriama dabar

Ar galite įsivaizduoti lenktynių sirgalius, bendraujančius su savo mėgstamais lenktynininkais trasoje? Palaikančius juos savo šūksniais ar džiūgaujančius išvydus įspūdingą manevrą. 

Ar galite įsivaizduoti motorinių transporto priemonių lenktynes, kurios būtų tylios, tačiau įdomios ir pašėlusios, aplinkos neteršiančios, tačiau aistringos ir jaudinančios?

Jau greitai jums nereikės pasitelkti savo vaizduotės, kad mėgautumėtės lenktynėmis, kokių niekada dar nematėte.

Ir viskas dėl kuklaus uodo.

Susipažinkite su pirmuoju pasaulyje elektriniu kėbuliniu lenktyniniu automobiliu – lenktynių mašina, kuriai nereikia riaumoti, norint atkreipti dėmesį; jis tiesiog tyliai zvimbia kaip uodas, įsibėgėdamas nuo 0 km/val. iki 100 km/val. vos per 3,2 sekundės. Tai jums skirtas „CUPRA e-Racer“: kruopštaus mechanikų ir dizainierių 20 000 sunkių darbo valandų rezultatas, įkūnytas tikrame lenktyniniame automobilyje, kuris čia ne tam, kad liktų, bet ir tam, kad pakeistų lenktyniavimo ateitį.

Vairuotojai variklio sūkius gali pakelti iki 12 000 sūk./min. vietoje įprastų 6 500 sūk./min. ir vis tiek išgauti maksimalią variklio galią ir pagreitį, nelaukdami, kol tachometro rodyklė kirs raudonosios zonos ribas. Be to, dėl įdiegtos modernios jungiamumo technologijos jie galės realiu laiku pateikti atitinkamus lenktynių duomenis, kuriuos stebėdami ir lenktynių sirgaliai galės vaidinti daug aktyvesnį ir įdomesnį vaidmenį tiek trasoje, tiek už jos ribų.

Atėjo laikas naujiems vairavimo potyriams ir naujoms lenktynėms. Pasisveikinkite su ateitimi.

Stebėkite mus „Twitter“ @Cupraracing ir „Instagram“ @cupra_racing