lt:Mūsų DNR:Racing:CUPRA e-Racer in ETCR LT/LT

CUPRA ETCR

CUPRA formuoja lenktyniavimo ateitį, atnešdama į trasą visiškai naują jaudinančią patirtį. Kaip sufleruoja ETCR pavadinimas, tai bus pirmasis įvairių elektrinių kėbulinių automobilių čempionatas. Ir kadangi ETCR techniniai reglamentai grindžiami „CUPRA e-Racer“ automobilio specifikacijomis, jis nustatys standartus kitų prekių ženklų automobiliams, dalyvausiantiems šiose naujose lenktynėse. 

Tai reiškia, kad šiose lenktynėse galės dalyvauti keturių ar penkių durų serijiniai kėbuliniai automobiliai, kaip dabartiniai TCR modeliai, su viena pavara ir galiniais varomaisiais ratais. „WSC Technology“, dukterinė kėbulinių automobilių čempionatą (TCR) pradėjusios „WSC Group“ dukterinė įmonė, tieks bendrą įrangos komplektą, kuriame bus variklis, pavarų dėžė, inverteriai ir sudėtinė 65 kWh talpos baterija. Šis komplektas tiks visiems automobiliams, įskaitant pagamintus pagal TCR reglamentus.

Kad būtų lengviau įsivaizduoti šias ateities lenktynes, mes norime parodyti elektrinių kėbulinių automobilių potencialą. Kaip pavyzdį naudosime „CUPRA e-Racer“. Su maksimaliu 270 km/val. greičiu, pagreitėjimu nuo 0 km/val. iki 100 km/val. vos per 3,2 sekundės ir baterijos galia, kurios gali pakakti 40 km atstumui lekiant visu greičiu, tikrų lenktyninių automobilių kvalifikacinės lenktynės šiandien jau keičiamos. Žiūrėkite vaizdo įrašą ir pajuskite artėjančio įvykio jaudulį.

The e-Racer in the competition

Mes įsitikinę, kad lenktynių ateitis priklauso elektros varikliams – o ETCR yra tik pirmasis žingsnis link šio kelio. Sekite @CUPRA_Racing „Instagram“ paskyroje ir nepraleiskite motorinio sporto revoliucijos bei pirmojo ETCR sezono 2020 metais.