lt:Mūsų DNR:Racing:A winner’s DNA LT/LT

Laimėtojo DNR

Neseniai CUPRA tapo „Ducati“ komandos „MotoGP“ pasaulio čempionate rėmėja, tuo pačiu priimdama į savo komandą du garsius lenktynių pasaulio vardus. Jorge Lorenzo iš Ispanijos, kuris užima penktą vietą visų laikų geriausių Ispanijos „MotoGP“ lenktynininkų sąraše ir Andrea Dovizioso iš Italijos, kuris per penkis 2017 m. mėnesius laimėjo šešerias skirtingas lenktynes. Ir jeigu jūs stebėjotės, koks ryšys yra tarp automobilių ir motociklų prekės ženklų, tai atsakymas vienas – mus sieja aistra lenktynių trasai.

Kad tinkamai sutiktume abu „Ducati“ lenktynininkus, pradžioje mes jiems padovanojome unikalius suasmenintus CUPRA šalmus, kuriuose atsispindi jų pasiekimai ir sėkmės istorijos. Tuomet mes juos pakvietėme pirmą kartą išbandyti CUPRA lenktyninį automobilį. CUPRA TCR su nauja DSG pavarų dėže ir 350 AG varikliu, kad būtų galima pajusti lenktynių jaudulį ir maksimalią galią. Vieta? „Castelloli“ žiedas, skirtas motociklininkams, tačiau tinkamas ir keturračių vairuotojams. Ir tai dar ne viskas. Prie jų šiame išbandyme prisijungė du geriausi mūsų profesionalūs CUPRA TCR lenktynininkai, kad perduotų savo lenktyniavimo automobiliais patirtį. Pepe Oriola, jauniausias lenktynininkas pasaulio kėbulinių automobilių čempionate, ir Jordi Gene, kuris šiame čempionate varžėsi nuo 2005 iki 2010 metų. Ar galite atspėti, kuris jų finišo liniją kirto pirmas? 

CUPRA winners DNA

Galiausiai, mes norime persvarstyti lenktyniavimo vienas su kitu idėją. Štai kodėl suvienijame savo jėgas. Viena komanda. Viena šeima. Vienas lenktyniavimo DNR. Susivieniję, kad mestume iššūkį motorinio sporto status kvo ir jį pakeistumėme. Kokia jaudinanti ateitis mūsų laukia. 

DAUGIAU INFORMACIJOS

Ar norite pamatyti, kas įvyks toliau? Stebėkite mus @CUPRA_Official „Instagram“ ir @Cupra_Racing „Instagram“ bei „Twitter“ paskyrose, kad šį kelią tęstume kartu.