lt:Mūsų DNR:Garage:formentor-cuv-car LT/LT

CUPRA Formentor

Hibridų pasaulis įgauna pavidalą

2018 m. CUPRA prisistatė ne tik kaip naujas ir nepriklausomas prekės ženklas, bet ir kaip savo kelią kuriančių gyvenimo būdas. Lygiai po metų, švenčiant pirmąjį CUPRA gimtadienį, 2019 metais tarptautinėje Ženevos automobilių parodoje bus pristatytas „CUPRA Formentor“ koncepcinis automobilis – iššūkį metantis hibridas, iš naujo apibrėžiantis važiavimo savybes, įelektrinimą ir vairavimo potyrius ir kviečiantis mus į naują pasaulį, kuriame žaliavos sąveikauja su energija. 

 

Gimęs CUPRA pasaulyje „CUPRA Formentor“ yra ne tik šiuolaikinė sportiškumo vizija. Tai pirmasis automobilis su 100 % CUPRA DNR. CUPRA vertybių įkūnijimas. Naujas būsimų CUPRA modelių standartas nuo kūno iki sielos. Viena vertus, jame suderintas SUV universalumas su kompaktišku ir sportišku kupė dizainu. Kita vertus, jam nereikia vidaus degimo variklio, kad važiuotų kaip CUPRA. Jį varo įkraunamas hibridinis variklis. Kai kiti elektrinius automobilius kuria racionaliu būdu, CUPRA nepamiršta, kaip mes viską pasiekėme: per emocijas, patirtas už galingo automobilio vairo. Adrenalinas. Laisvė. Kontrolė.

CUPRA Formentor on a long road

„Patrauklus savo važiavimo savybėmis, technologija ir estetika“. Alejandro Mesonero-Romanos, dizaino direktorius

„CUPRA Formentor“ sukurtas priartinant ateities technologiją ir dizainą. Jo 1,5 litro 245 AG TSI variklis sumažina anglies dvideginio emisiją ir degalų sąnaudas. Jo 12 colių panoraminės navigacijos sistema buvo perkurta gilesniems vairavimo potyriams. Jo per visą galą besidriekiantis galinių žibintų blokas sustiprina išskirtinę automobilio išvaizdą iš galo. Kaip CUPRA pirmagimiui jam reikia rodyti pavyzdį.

Dinamiškas dizainas – arčiau žemės, kad pabrėžtų sportiškumą. 

CUPRA dar kartą sujungia du elementus, kurie iš prigimties kartu neegzistuoja. Tai pasaulis, kuriame nenaudojamos taisyklės; kuriame sudėtingas hibridinis variklis žino, kad yra tikras važiavimas. CUPRA Formentor. Sukurtas peržengti ribas ir gyventi pagal tikrąją CUPRA prigimtį. Kitaip tariant, jis yra priminimas niekada nesustoti kurti kelio.