lt:Mūsų DNR:Garage:cupra-ateca-special-edition LT/LT

CUPRA Ateca Special Edition

Vienintelis toks, akivaizdu

Įsivaizduokite galią ir rafinuotumą kartu. Tai „CUPRA Ateca“. Savo kelią kuriantis SUV, su 2.0 TSI varikliu, 300 AG ir visų varančiųjų ratų pavara „4Drive“.

Dabar įsivaizduokite vienu laipteliu aukščiau pakeltą galią ir rafinuotumą. Tai „CUPRA Ateca Special Edition“, pristatytas 2019 m. Ženevos automobilių parodoje. Ištobulintas viduje ir išorėje „CUPRA Ateca Special Edition“ sukurtas automobilių entuziastams, kuriuos traukia rankų darbo kūryba. 2019 metų pabaigoje bus galima užsisakyti tik ribotą skaičių šių specialios serijos miesto visureigių, kurie taps mūsų įspūdingiausia unikalumo išraiška.

„Unikalumas yra pagrindinė CUPRA vertybė. Mes norime pasiūlyti ribotas mūsų sėkmingiausių modelių serijas“. Antonino Labate, generalinis direktorius

Įsivaizduokite jo kėbulą, nudažytą pilka „Graphene Grey“ spalva, su subtiliomis vario spalvos detalėmis. Įsivaizduokite jo naujus, įmantrius 20 colių vario spalvos ratlankius su 18 colių „Brembo“ stabdžiais, kurie pagerina stabdžių aušinimą ir efektyvumą. Įsivaizduokite jo „Akrapovič“ išmetamųjų dujų sistemą, skleidžiančią sportinio automobilio riaumojimą. Jo aerodinaminis anglies pluošto aptakas tvirtai prispaudžia prie kelio. Jo „Alcantara Petrol Blue“ sportinės sėdynės papildo žvilgantį juodą prietaisų skydelį su vario spalvos detalėmis. O jo gale puikuojasi su niekuo nesupainiojamas specialios serijos CUPRA ženklas su vario spalvos užrašu.

 

Tai elementai, kurie apibūdina vienintelį tokį. Ir jums daugiau nereikia įsivaizduoti nieko, nes tai realu. „CUPRA Ateca Special Edition“. Įkvepiantis kūrinys, kuriam nėra lygių.