lt:Mūsų DNR:Garage:Create your own path LT/LT

Susikurkite savo kelią

Susikurkite savo kelią. Tai paprastas, tačiau įgalinantis pareiškimas, kuris sujungia žmones su pirmuoju CUPRA modeliu. CUPRA Ateca, sportinis automobilis SUV kūne, skirtas tiems, kurie nori išbandyti ką nors kito. „CUPRA Ateca“ yra šiuolaikinio sportiškumo simbolis tiems, kurie atsiskiria nuo minios ir gyvenime keliauja savu keliu. Tai filosofija, kuria CUPRA vadovaujasi, paversta į unikalią kampaniją, išreiškiančią prekės ženklo vertybes.

Aerial view of the road

Gyvenimo kelias nėra vienas – tai skirtingų kelių derinys, kurie aistringas ir ryžtingas asmenybes veda link jų tikrojo tikslo. Štai kodėl šiam filmui sukurti buvo panaudota virš 750 skirtingų iš oro filmuotų kadrų iš daugiau nei 400 skirtingų pasaulio vietų; taip buvo siekiama sukurti kelią, kuris niekada nėra statiškas ir visada juda, atspindėdamas jūsų kelionės per gyvenimą pakilimus ir nuopuolius. 

 

Pažvelkite atidžiau ir jūs pastebėsite, kad keliai tušti. Nedaugelis žmonių gimę klajoti vieni. 

 

Visą iš oro filmuotą medžiagą pateikė DigitalGlobe, pasaulinis komerciniams klientams skirtų didelės raiškos vaizdų iš palydovų tiekėjas. Po to filmas buvo užbaigtas bendradarbiaujant su įžymia Barselonos studija BSO, įrašant pritaikytą garso takelį. Šiame specialiai filmui sukurtame takelyje sumaišyti analoginiai ir skaitmeniniai garsai, sukeliantys emocijas istorijos pasakojimo metu. Apskritai, šiame filme akivaizdžiai persipina sportiškumas ir menas. Taip teisingai atspindima dvejopa „CUPRA Ateca“ prigimtis – ir sportiška, ir gyvenimo būdo – sujungta tam, kad sukurtų unikalią jaudinančią patirtį. 


Galutinis rezultatas yra įkvepianti koncepcija ir kampanija, skirta ne tik sportinių automobilių mylėtojams. Filmas „Susikurkite savo kelią“ gali patikti visiems ir ypač tiems, kurie mato pasaulį mūsų akimis. Jis išreiškia mūsų siekius ir kviečia į mūsų panašiai mąstančių žmonių bendruomenę. Sekite šio naujo kelio pradžią @cupra_official „Instagram“ paskyroje ir sužinokite daugiau.