lt:Mūsų DNR:Garage:The new CUPRA Ateca LT/LT

CUPRA Ateca

Retai kada skirtingi elementai susilydo ir suformuoja kažką naujo, kažką legendinio. Šie kūriniai dažnai praplečia galimybių ribas. Jie reikalauja įžvalgos ir pasakoja istoriją apie ypatingą žmonių nuotykį. CUPRA Ateca toks ir yra. Sportiškumas susilieja su rafinuotumu. Neįvertintos galios ir subalansuoto valdymo simbolis.

Tiesiogiai susijęs su CUPRA galios palikimu, CUPRA Ateca yra autentiškumo ir pasitikėjimo pareiškimas. Jis sukurtas kaip erdvę ir komfortą siūlantis SUV, kuris yra užtikrintas savo galia. Dinamiškumas, suderintas su ramybe. Įsiūtis, suvaldytas santūrumu. Tai daugiau nei automobilis. Tai gyvenimo būdas.

Kaip pristatė CUPRA pardavimų ir rinkodaros viceprezidentas, šio prekės ženklo tikslas yra „puoselėti bendrumo, pasididžiavimo, drąsos ir ryžto jausmus. Tais pačiais asmenybei būdingais bruožais mes dalinamės su savo klientais“. Ir CUPRA Ateca šias idėjas aiškiai deklaruoja. Atgaivina ir įgyvendina.

Todėl CUPRA Ateca yra ne tik dvasios būsena, bet ir bendrystė. Mes nesekame paskui minią. Mes kuriame savo taisykles. Mes surandame mėgstamus dalykus ir juos sujungiame. Ne kitiems, o sau. Mus galima atskirti pagal gebėjimą laužyti apibrėžimus. Štai kodėl mes darome tai, ką darome, ir štai kodėl CUPRA Ateca egzistuoja.

Todėl įženkite į automobilį, kuris griauna pramonę. Iš naujo apibrėžkite, kas yra aukščiausia kokybė. Ir toliau mąstykite skirtingai. Nes CUPRA Ateca skirta vairuotojams, o ne tiems, kurie mano, kad viską reiškia statusas. Tai smagus automobilis, tačiau jis niekada nepraleis iššūkio laimėti. Automobilis iš lenktynių trasos. Sukurtas gatvei. Sukurtas maištingai dvasiai.