lt:Paslaugos:CUPRA Specialist LT/LT

CUPRA Ekspertai

Unikali verslo koncepcija

Susipažinkite su CUPRA patirtimi pas „CUPRA Ekspertai“ visame pasaulyje.

CUPRA ekspertai

Viskas prasideda nuo CUPRA meistro, jūsų pagalbininko visose kelionėse su mumis, įskaitant jūsų vietinės bendruomenės patirtį ir įvykius. Jūsų CUPRA meistras yra kruopščiai atrinktas ir apmokytas ne tik suprasti mūsų gaminių liniją, bet ir perduoti mūsų prekės ženklo pasaulėjautą ir vertybes. Be to, jūsų CUPRA meistras supažindins jus su jūsų CUPRA serviso konsultantu, kuris patars jums visais techniniais klausimais, kurie gali iškilti vairuojant CUPRA.

Išskirtinės paslaugos

Kaip CUPRA savininkas, paprašę jūs turite teisę gauti išskirtines paslaugas, kai lankotės pas "CUPRA Ekspertus", pavyzdžiui, CUPRA pakaitinį automobilį, jeigu jūsų CUPRA lieka servise remontui, taip pat pirmenybę užsirašyti vizitui, parkavimo vietos rezervavimui ir techninėms priežiūros paslaugoms, trunkančioms iki dviejų valandų. Mes taip pat susisieksime su jumis ir sutarsime dėl papildomos techninės priežiūros procedūros praėjus mėnesiui po automobilio įsigijimo.

CUPRA Corner

Įženkite į erdvę, kuri puikiai reprezentuoja CUPRA. Tai vieta, kurioje šiuolaikinis sportiškumas išeina už automobilio pasaulio ribų. Čia rasite unikalių mūsų aistrą meninėms ir rafinuotoms detalėms išreiškiančių gaminių, kurie siūlomi bendradarbiaudami su mūsų vertybes palaikančių kitų prekių ženklų atstovais.