lt:Mūsų DNR:CUPRA Experience :FC Barcelona sponsorship LT/LT

Įkvepiantis pasaulis iš Barselonos

Bendra galios, kūrybiškumo ir unikalaus stiliaus DNR – štai kas sieja abu Barselonoje gimusius prekės ženklus CUPRA ir „FC Barcelona“.

„CUPRA su „Barselonos“ futbolo klubu sudarė penkerių sezonų trukmės partnerystės sutartį.“

CUPRA aistra sportui ir inovacijai atvedė ją į futbolo aikštę šiuo istoriniu momentu, susiedama su jos gimtojo miesto futbolo klubu ateinantiems penkeriems sezonams: CUPRA tapo oficialiu „Barselonos“ futbolo klubo automobilių ir mobilumo partneriu. Neapsiribojant tradicine partneryste, abiejų prekių ženklų pagrindiniai tikslai sulydyti iš jų bendrų vertybių ir istorijų.  

Barselona yra ir CUPRA, ir „FC Barcelona“ namai, abi organizacijas taip pat sieja dinamiška dvasia ir jaunų talentų ugdymas bei pažangus mąstymas.

 

„Šis inovatyvus aljansas su vienu iš garsiausių pasaulio futbolo klubu rodo mūsų stiprų tikėjimą CUPRA prekės ženklu ir įsipareigojimą Barselonai. Be to, tapdami partneriais su vienu iš pagrindinių miesto atstovu paremsime savo globalizavimo strategiją kaip organizacija“, sakė Luca de Meo, SEAT prezidentas ir jos specialių automobilių padalinio CUPRA valdybos pirmininkas.

 

CUPRA taip pat tampa vienu iš futbolo klubo pasauliniu oficialiu partneriu. 

 

 Futbolo klubo „Camp Nou“ namų stadione taip pat bus įrengta CUPRA VIP ložė, o šalia stadiono – laikina CUPRA zona, kurioje Barsos sirgaliai galės susipažinti su šiuo prekės ženklu. Be to, stadiono infrastruktūra taps miesto mobilumo projektų bandymų poligonu.

 

Likite su mumis, kad sužinotumėte daugiau naujienų apie šį išskirtinį bendradarbiavimą.