lt:Mūsų DNR:CUPRA Experience :FC Barcelona Gamper Trophy LT/LT

CUPRA ir „FC Barcelona“ suvienyja jėgas „Joan Gamper Trophy“ rungtynėse

CUPRA ir „Barselonos“ futbolo klubas suvienyja jėgas 55-osiose „Joan Gamper Trophy“ taurės rungtynėse, kurios vyks šeštadienį rugsėjo 19 dieną, o žaidėjai vilkės specialius solidarumui skirtus futbolo marškinėliais. Šios bendros dviejų partnerių regiamos labdaros akcijos tikslas yra sumažinti koronaviruso pandemijos poveikį, remiant „#YoMeCorono“ kampaniją jos darbe tiriant ir kuriant vakciną prieš šį virusą, ir skatinti projektus, padedančius vaikams ir jaunuoliams iš pažeidžiamų grupių.

Koeman treniruojama komanda išeis į aikštę vilkėdama specialius šiai solidarumo akcijai skirtus 2020 / 2021 m. sezono marškinėlius, kurių dešinioji rankovė bus paženklinta CUPRA logotipu.  Po kelių savaičių kai kurie iš šios specialios laidos marškinėlių su žaidėjų autografais bus parduoti „United Charity“ aukcione: tai visuomeninė interneto platforma, rengianti sporto prekių aukcionus ir renkanti lėšas kovai prieš COVID-19. 

Tuo pačiu metu automobilių gamintojas taip pat suteiks progą daugiau nei 15 000 SEAT ir CUPRA darbuotojų prisijungti prie šios solidarumo akcijos, įsigijant šiuos unikalius marškinėlius per vidinius kompanijos kanalus. Už parduotus marškinėlius gautos lėšos bus paaukotos minėtiems socialiniams projektams, siekiant paremti kovą prieš COVID-19.

fc Barcelona and cupra partner in fight against covid

Abiejų akcijų metu surinktos lėšos bus perduotos CUPRA ir „Barça Foundation“ atrinktiems projektams, kurie padeda mažinti pandemijos poveikį, ir ypatingai „#YoMeCorono“ projektui, kuriam vadovauja Dr. Bonaventura Clotet, kovos su AIDS fondo prezidentė ir SEAT sveikos kompanijos mokslinio komiteto narė, bei programoms, padedančioms vaikams ir jaunuoliams, kurie dėl COVID-19 atsidūrė pažeidžiamoje situacijoje. 

 

Pagal CUPRA strategijos, verslo plėtros ir operacijų direktorių Antonino Labate „Mes didžiuojamės inicijuoti šią dvigubą solidarumo akciją, kaip CUPRA ir „FC Barcelona“ partnerystės viso pasaulio mastu dalį. Už šių marškinėlių pardavimą gautomis lėšomis galėsime padėti nukentėjusiems jauniems žmonėms, o mes ir toliau prisidėsime prie „#Yomecorono“ kampanijos kovoje prie šį virusą.“

 

„FC Barcelona“ komercijos padalinio viceprezidentas Oriol Tomàs pabrėžė, kad „Joan Gamper Trophy“ yra labai svarbus įvykis futbolo klubui ir Barsos sirgaliams. Dėl to mes didžiuojamės kartu su CUPRA, kad organizuojame šią specialią solidarumo akciją ir tęsiame paramą kovai su COVID-19 kartu su kitais nuo pandemijos pradžios klubo inicijuotais projektais.“ 

 

Marškinėliai su CUPRA logotipu ant dešiniosios rankovės nebus platinami per įprastus pardavimų kanalus, ir juos galės įsigyti tik CUPRA bei SEAT darbuotojai, kaip šios iniciatyvos dalis, bei labdaros aukciono dalyviai, kuris bus surengtas po kelių savaičių.

 

Ši solidarumo akcija vykdoma pasaulinės partnerystės sutarties su „FC Barcelona“ rėmuose, kurioje CUPRA yra oficialus klubo automobilių ir mobilumo partneris, o „CUPRA Formentor“ – „FC Barcelona“ oficialus automobilis. 

Likite su mumis socialinės žiniasklaidos kanaluose, kuriuose gausite daugiau informacijos apie artėjantį specialios laidos solidarumui skirtų „FC Barcelona“ marškinėlių labdaros aukcioną.