lt:Mūsų DNR:CUPRA Experience :CUPRA WPT LT/LT

„CUPRA Formentor“ paskelbtas oficialiu „World Padel Tour“ automobiliu.

Pradėjusi gaminti „CUPRA Formentor“ Martorell gamykloje, CUPRA nusprendė padidinti šio pirmojo savo specialiai prekės ženklui unikaliai sukurto automobilio  matomumą. Naujasis modelis taps oficialiu „World Padel Tour“ (WPT) automobiliu ir bus demonstruojamas visuose profesionalaus padelio teniso varžybų turnyruose. Be to, penkiems CUPRA padelio teniso ambasadoriams suteikti jiems pritaikyti „Formentor“ modeliai.

 

„CUPRA Formentor“ paskyrimas oficialiu WPT automobiliu buvo patvirtintas turnyro Barselonoje metu, kurį stebėjo CUPRA strategijos, verslo plėtros ir operacijų direktorius Antonino Labate ir WPT prezidentas Ramón Agenjo. 

 

Kalbėdamas apie šį pranešimą Labate sakė: „Formentor“ išreiškia CUPRA esmę – sparčiai augantį naują prekės ženklą, kuris labai panašus į padelio teniso sėkmės istoriją. Dalyvaudami šioje sporto šakoje mes galime pasiekti auditoriją, su kuria mus sieja ta pati aistra, ryžtas ir sportiškumas, o taip pat ir šiuolaikinis gyvenimo būdas. Su šiuo nauju modeliu mes siekiame viršyti savo pirminį tikslą padvigubinti pardavimų apimtis ir pasiekti naujas tarptautines rinkas, o „World Padel Tour“ turėtų tapti šios plėtros dalimi.“


WPT prezidentas Ramón Agenjo pridūrė: „Mums didelė garbė būti šio unikalaus nuotykio dalimi šalia tokio garsaus prekės ženklo. Naujajame CUPRA projekte mes matome daug vertybių ir principų, kurie įkvėpė WPT nuo pat šio turnyro atsiradimo, tokių kaip aistra sportui, poreikis pasiūlyti išskirtinę kokybę ir noras patenkinti reikliausius klientus. Naujasis „CUPRA Formentor“, pirmasis išskirtinis šio prekės ženklo modelis, negalėjo surasti tinkamesnio kelionės partnerio, kaip greičiausiai augančios šio amžiaus profesionalios varžybos.

CUPRA padelio teniso pasaulyje 

Šis pranešimas yra dalis susitarimo tarp CUPRA ir „World Padel Tour“, pagal kurį praeitais metais CUPRA tapo visų oficialių WPT turnyrų pagrindiniu rėmėju iki 2021 m. Padelio teniso sirgaliai galės mėgautis „CUPRA Formentor“ kiekvieno mačo metu, nes jis bus demonstruojamas garbingoje vietoje šalia centrinio korto.

CUPRA dalyvavimas padelio teniso pasaulyje bus matomas ir už kortų. Kompanija suformavo unikalią ambasadorių komandą, kurią sudaro Fernando Belasteguín, Pablo Lima, Alejandro Galán, Alejandra Salazar ir Ariana Sánchez. Šie penki ambasadoriai, kurie yra pirmajame geriausių pasaulio padelio teniso žaidėjų dešimtuke, visuose turnyruose žais vilkėdami aprangą su CUPRA logotipu: „Kaip CUPRA klano narys aš nekantriai laukiu, kada galėsiu sėsti už „Formentor“ vairo. Aš įsitikinęs, kad šis modelis puikiai tinka mano gyvenimo stiliui, nes jame suderinta miesto visureigio erdvė ir kupė sportiškumas. Nekantrauju, kada galėsiu pradėti važinėtis juo Barselonos gatvėmis“, sako Belasteguín.

Praeitų metų pabaigoje CUPRA sustiprino savo dalyvavimą padelio teniso pasaulyje, tapdama Tarptautinės padelio teniso federacijos (FIP) pagrindine rėmėja. Šiuo bendradarbiavimu siekiama paremti tarptautinę sporto šakos plėtrą ir jos profesionalų vystymą.

Modelis su 100 % CUPRA DNR.

„CUPRA Formentor“ yra pirmasis specialiai CUPRA prekės ženklui sukurtas automobilis. Jo 310 AG modelis su septyniais jėgos agregatų variantais pas prekybos atstovus atvažiuos jau šį mėnesį, o įkraunami hibridiniai modeliai pasirodys kitais metais.

„CUPRA Formentor“ išleidimas praneša apie CUPRA prekės ženklo įžengimą į SUV automobilių segmentą, kuris, kaip tikimasi, per kitus penkerius metus Europoje savo rinkos dalį padidins dvigubai. Šis galingas miesto visureigis, pavadintas garsaus Maljorkos salos iškyšulio vardu, CUPRA prekės ženklo DNR suderina su modernia technologija, žaviu ir patraukliu kėbulo dizainu, rafinuotu ir pritaikytu salonu bei pažangių galingų variklių pasirinkimu.