lt:Mūsų DNR:CUPRA Experience :CUPRA partner with World Padel Tour LT/LT

CUPRAxPadel.

Kelio kūrimas padelio teniso korte

Kai kurias taisykles reikia laužyti. Mes sakome, kad taisyklės sukurtos tam, kad jas keistume. Štai kodėl mes atveriame duris naujoms galimybėms padelio teniso pasaulyje. Be to, kad pasirinkome keturis iš geriausių pasaulio padelio teniso žaidėjų naujais CUPRA prekės ženklo ambasadoriais, mes tapome ir „World Padel Tour“ partneriu Ispanijoje ir kitose šalyse iki 2021 m.

Kaip ir CUPRA, padelio tenisas yra sporto šaka, kurioje derinami skirtingi elementai. Šis naujas rakečių sportas yra teniso, skvošo ir korto su siena (frontono) hibridas. Tačiau priešingai, nei jo pirmtakai, padelio tenisas žaidžiamas tarp keturių sienų, kurias žaidėjai naudoja savo strateginiam pranašumui susikurti. Šioje dinamiškoje sporto šakoje aistra ir rankų darbo įrangos tikslumas derinamas su sportininkų ryžtu ir įgūdžiais. Padelio tenisas savo kelionę pradėjo 1969 metais, kai vienam teniso žaidėjui nusibodo vaikščioti rinkti kamuoliukų į kaimyno kiemą. Jis pasistatė sieną ir taip gimė padelio tenisas. Unikalumas, išmanymas ir atlikimas – pagrindinės CUPRA vertybės – buvo įpintos į šio žaidimo DNR nuo pat neįprasto jo gimimo. Kaip ir CUPRA, šis naujoviškas sportas turi drąsos iš naujo nustatyti žaidimo ir paties sportiškumo taisykles.

„CUPRA laukia įspūdinga ateitis, kurios dalimi mes norime būti dar daug metų.“ José Luis Serrano, „World Padel Tour“ CEO

Padelio tenisas yra sportas, kuris garbina judesio jaudulį ir lenktyniavimą taip, kaip ir mes. Štai kodėl mes užimame centrinį kortą ateinantiems trejiems metams, kaip naujieji tarptautiniai „World Padel Tour“, profesionalių žaidėjų oficialios organizacijos, partneriai. 2019 m. mes dalyvausime 6 tarptautiniuose renginiuose nuo Portugalijos ir Paryžiaus iki Meksikos.

 

Play Pause

„CUPRA ir WPT užkariavo automobilių ir sporto mylėtojų širdis nuo savo gimimo.“ Luca de Meo, SEAT prezidentas ir valdybos pirmininkas

Kaip greičiausiai auganti sporto šaka Europoje, padelio tenisas atitinka mūsų tikslus ieškoti naujų ryšių visame kontinente ir už jo ribų. Ši ypatinga sporto rūšis pritraukia įvairiausius žaidėjus ir sirgalius, kuriuos sieja ta pati aistra išmanymui, sportiškumui ir varžyboms. Dirbdami kartu su WPT mes norime praplėsti padelio teniso prieinamumą pasaulyje, kad vieną dieną visi galėtų mėgautis šio unikalaus sporto teikiamais privalumais.

Reikia stipraus charakterio ir labai savimi pasitikėti, norint įeiti į naują kortą, ypač tuomet, kai drįsti iš naujo apibrėžti dvi sporto šakas su ilga istorija. Tačiau padelio tenisas yra daugiau nei vien naujas žaidimas – tai požiūris, skatinantis mus išbandyti savo kūrybiškumą ir meistrystę. Tai žaidimo būdas, priartinantis prie įmanomo ribos – todėl švęskime mūsų sėkmę kartu.