lt:Mūsų DNR:CUPRA Experience :CUPRA New ambassador: Ter Stegen LT/LT

Naujasis pasaulinis ambasadorius

CUPRA į savo klaną priėmė naują narį, Marc ter Stegen, kuris tapo pasauliniu mūsų prekės ženklo ambasadoriumi – taip mes siekiame padidinti CUPRA prekės ženklo žinomumą visame pasaulyje. „FC Barcelona“ ir Vokietijos futbolo rinktinės narys yra pripažintas vienu geriausių pasaulio vartininkų, kurio sėkminga karjera prasidėjo Ispanijos futbolo lygoje.

 

Nuo tada, kai pasirašė su klubu sutartį 2014 m. gegužės mėnesį, 1-asis Barsos numeris laimėjo 14 titulų, įskaitant UEFA Čempionų lygos titulą ir daugybę apdovanojimų Ispanijos lygoje. Jis taip pat 24 kartus žaidė už Vokietijos nacionalinę rinktinę. 

Demonstruodamas tikro šiuolaikinio vartininko savybes – judrumą, greitą reakciją ir gerą žaidimą kojomis – Marc ter Stegen buvo akivaizdus pasirinkimas, mums siekiant pademonstruoti šiuolaikinį CUPRA prekės ženklo sportiškumą. Marką įkvepia dinamiška Barselonos kultūra, kuri yra ir CUPRA genuose.

„Mes labai džiaugiamės priimdami Marc ter Stegen į CUPRA klaną. Kai kiekvienas žavisi įstabiu Marko žaidimu futbolo aikštėje, mums didelį įspūdį daro jo išskirtinė asmenybė, kuri iš karto mus įtikina, kad kartu galime imtis didingų projektų. Be to, kai 2020 metais CUPRA planuoja savo galimybes rinkoje demonstruoti galingais gaminiais, tuomet sąjunga su aukščiausios klasės pasaulį įkvepiančiu žaidėju iš „FC Barcelona“ padidins mūsų matomumą pagrindinėse mūsų rinkose, tokiose kaip Vokietija ir Ispanija“, sako Wayne Griffiths, CUPRA CEO.

Pagal sutartį Barsos pirmajam vartininkui bus perduoti vieno iš 1 999 išskirtinių „CUPRA Ateca Limited Edition“ rakteliai, kurio sportišku ir rafinuotu salonu sportininkas galės mėgautis važinėdamas mieste ir užmiestyje.

 

„Aš sujaudintas, kad tapau pasauliniu CUPRA ambasadoriumi, nes iš tiesų tapatinu save su šio prekės ženklo ambicijų ir ryžto vertybėmis ir jo ryšiu su Barselona. Kadangi aš taip pat didelį dėmesį kreipiu į detales, išskirtinumą ir sportines važiavimo savybes, aš nekantrauju aktyviai prisijungti prie būsimų CUPRA projektų ir išbandyti specialius jų modelius“, sakė Markas.

 

Šis vasaris išskirtinis ne tik tuo, kad pasauliniu ambasadoriumi paskirtas Ter Stegen, bei ir naujų „CUPRA Leon“ šeimos narių premjera – išleidžiami ir hečbeko, ir „Sportstourer“ modeliai, o taip pat lenktyniniai automobiliai „CUPRA Leon Competición“ ir „CUPRA e-Racer“. Šia proga bus pademonstruotas ir „CUPRA Tavascan“ – pirmasis CUPRA prekės ženklo vien tik elektra varomas koncepcinis automobilis.