lt:Mūsų DNR:CUPRA Experience :Padel Ambassadors LT/LT

CUPRAxPadel

Kelio kūrimas padelio teniso korte

Ką reiškia sukurti kelią? Tam reikia neįprastų idėjų iš unikalių žmonių, kurie drįsta mesti iššūkį mus supančiam pasauliui. Štai kodėl mes skinamės nauju keliu, pasikviesdami į CUPRA keturis iš stipriausių pasaulio padelio teniso žaidėjų – žaidimo, kuris kaip ir mes iš naujo apibrėžia sportiškumą.

„Padelio tenisas suartina mus su žmonėmis, su kuriais mus sieja bendra aistra, ryžtas ir sportiškumas.“ Antonino Labate, strategijos direktorius

Kilęs iš skvošo ir teniso, tačiau žaidžiamas tarp keturių sienų, padelio tenisas yra tiek vyrų, tiek moterų sportas, įkvepiantis visus žaidėjus. Iš stipriausių vyrų ir moterų sportininkų mes atrinkome žaidėjus, kurie įkūnija mūsų vertybes tiek kortuose, tiek už jų ribų: Fernando Belasteguín, Pablo Lima, Alejandra Salazar ir Ariana Sánchez.

 

Belasteguín labai ilgai dominavo padelio teniso pasaulyje, apgindamas stipriausiojo titulą 16 metų iš eilės. Lima, kitas puikiai žaidžiantis sportininkas ir trečioji pasaulio raketė, kartu su Belasteguín sutriuškino savo varžovus 2018 metų pagrindinio turnyro finale. Salazar yra ketvirtoji pasaulio raketė ir 2018 metų pagrindinio turnyro finale laimėjo pirmąją vietą moterų kategorijoje. Kita aistringa žaidimo profesionalė yra Sánchez, kylanti „World Padel Tour“ žvaigždė ir jauniausia žaidėja, laimėjusi atviros klasės titulą. 

 

Mes daug tikimės iš šių įspūdingų sportininkų, remdami juos šio sezono „World Padel Tour“ turnyruose. Ir sveikindami juos atvykus į CUPRA kiekvienam skyrėme po naują „CUPRA Ateca“, nes sportiškumas nėra vien kortuose – tai ir gyvenimo būdas. 

„Aš didžiuojuosi tapdamas prekės ženklo, su kuriuo mane sieja tos pačios vertybės, dalimi.“ Fernando Belasteguín, padelio teniso čempionas

Kaip ir CUPRA, padelio teniso pasaulis neapsiriboja vien tik varžybomis. Tai ir žmonių bendruomenė, kuriuos sieja viena aistra. Šis ryšys yra pagrindas visko, ką mes darome, ir jis suteikia mums galią kartu iš naujo apibrėžti sportiškumą.