lt:Mūsų DNR:Racing:CUPRA and Mattias Ekström electrify the track LT/LT

CUPRA e. ambasadorius

CUPRA ir Mattias Ekström įelektrina trasą

Tikras lenktynių pionierius Mattias Ekström per savo 25 metus trunkančią karjerą išbandė įvairias lenktynių formas – kartingų trasą, žiedines ir ralio lenktynes. Dabar švedų lenktyninių automobilių pilotas išvažiuoja į trasą su dar vienu nauju iššūkiu. Jis sėda prie vairo kaip naujas CUPRA e. ambasadorius ir oficialus inovatyvaus, pirmojo pasaulyje elektrinio lenktyninio automobilio„CUPRA e-Racer“ vairuotojas.

 

Pionierių savo srityse CUPRA ir Ekström sąjunga iš tikrųjų įkūnija meilę sportui ir inovacijos dvasią. Ekström yra FIA pasaulio ralio čempionato nugalėtojas, jis du kartus laimėjo DTM kėbulinių automobilių lenktynių čempionatą ir tris kartus – Čempionų lenktynes ROC. Jis yra vienas iš universaliausių vairuotojų pasaulyje. CUPRA iniciatyvi dvasia padėjo sukurti pirmąjį pasaulyje 100 % elektrinį lenktyninį kėbulinį automobilį. Ekström prisijungus prie CUPRA klano vadovauti šio prekės ženklo elektrinio lenktyniavimo strategijai, paruošta scena motorinio sporto lenktynių ateičiai.  

„Prisijungti prie CUPRA man buvo natūralus sprendimas. Po karjeros lenktynių pasaulyje, kuriame teko išbandyti įvairiausius vidaus degimo variklių modelius, aš norėjau pereiti į elektrines lenktynes su CUPRA, kuri šioje srityje buvo pionierė nuo jos sukūrimo“, sako naujasis CUPRA e. ambasadorius.

„Elektrinė varomoji jėga bus CUPRA lenktyniavimo strategijos esmė. Mes sujungsime Mattias lenktynių patirtį su inovaciniais įgūdžiais, siekdami iš naujo atrasti motorinį sportą ir paskleisti šią patirtį visame pasaulyje“, pareiškė Antonino Labate, CUPRA strategijos, verslo plėtros ir operacijų direktorius.

Mattias Ekström dalyvaus šių metų tarptautinėje IAA Frankfurto automobilių parodoje, pristatydamas naujausią CUPRA elektrinį koncepcinį automobilį – todėl nepraleiskite progos pamatyti naujausius mūsų kūrinius.